Başakşehir Evden Eve Nakliyat 1998 yılında İstanbul’un Başakşehir semtinde Şevket KÖSEM tarafından kurulmuştur. Firmamız kısa süre içinde evden eve nakliyat sektöründe güvenilirliğiyle tanınmış ve profesyoneller listesinde yükselmiştir. Gelişmemize ve tanınmamıza katkı sağlayan siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle uzun yıllardan beri evden eve nakliye ve yük taşımacılığı alanında tam donanımlı büyük ve küçük araçlarımızla ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Firmamızın faaliyet alanı; Evden Eve Nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı,şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla evden eve nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere evden eve nakliyat konusunda yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.